Created with Webwave CMS

Copyright 2020 Wrap&Tune Factory

Auto serwis

+48 660 430 756

Motor

Nasza firma oferuje usługi związane z Car Wrappingiem od 2015 roku.

Czym jest Car Wrapping ?
Jest to zmiana koloru nadwozia pojazdów poprzez oklejenie ich folią stworzoną specjalnie do tego celu. Jako że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem folii TeckWrapUSA na terenie Polski, do oklejania używamy tylko i wyłącznie produktów tej marki.
Folie tej marki są polimerami hybrydowymi, przez co są trudniejsze w aplikacji w porównaniu z produktami innych firm, takich jak np. 3M lub Oracal.
Jednak dzięki temu klient dostaje do wyboru bardzo oryginalne kolory, o bardzo dużej głębi i połysku !
Jakie są plusy z oklejenia samochodu ?

Poza największą zaletą, czyli całkowitą odmianą swojego samochodu dochodzi do tego również zabezpieczenie lakieru. Oklejenie samochodu skutecznie zabezpiecza lakier przed jego blaknięciem, oprócz tego zabezpiecza przed powstawaniem odprysków na lakierze od kamieni/piasku. Również bardzo często skutecznie chroni lakier naszego pojazdu podczas parkingowych obcierek lub drobnych kolizji - folie są na tyle grube iż bardzo często okazuje się że pod uszkodzoną folią lakier pozostał nienaruszony.
Czas na liczby!

Ile to kosztuje ?
Na cenę składa się wiele czynników: rodzaj folii, wielkość samochodu oraz jego kształty, jego stan oraz czas usługi. Dla przykładu:
- BMW E87  od 4500 zł
- BMW E92  od 4000 zł
- BMW E90  od 5000 zł
- BMW F30  od 5500 zł
- Audi A6 C7  od 5500 zł
- VW Scirocco  od 4000 zł

Ile to trwa ?
Oklejenie samochodu zajmuje nam przeważnie od 5 do 7 dni. Jeśli natomiast klient może nam powierzyć samochód na dłuższy okres - wtedy możemy zaoferować wykonanie usługi z dodatkową zniżką.

Jaka jest trwałość folii ?
Folie marki TeckWrapUSA są foliami które posiadają gwarancję trwałości na okres 2 / 3 lat. Po tym okresie producent nie daje gwarancji na trwałość materiału i jakość koloru. Po 3 latach zalecany jest również demontaż takiej folii, gdyż po tym okresie jest ryzyko że podczas jej demontażu na karoserii będzie pozostawać klej.
Oprócz całkowitej zmiany koloru oferujemy również inne usługi związane z foliami:
- oklejanie listw dekoracyjnych wnętrza ( np.  BMW E90 -600zł  /  BMW E92 - 650zł  /  BMW F30 - 500zł )
- oklejanie lamp foliami PPF / foliami przyciemniającymi ( od 300 zł za parę lamp )
- proste projekty reklamowe samochodów firmowych: