- proste projekty reklamowe samochodów firmowych:

- oklejanie lamp foliami PPF / foliami przyciemniającymi ( od 350 zł za parę lamp )

- oklejanie listw dekoracyjnych wnętrza ( np.  BMW E90 -700zł  /  BMW E92 - 750zł  /  BMW F30 - 600zł )

Oprócz całkowitej zmiany koloru oferujemy również inne usługi związane z foliami:

Czas na liczby!

 

Ile to kosztuje ?
Na cenę składa się wiele czynników: rodzaj folii, wielkość samochodu oraz jego kształty, jego stan oraz czas usługi. Dla przykładu:

 

- BMW F30  od 9 000 zł
- BMW F10  od 10 500 zł
- BMW X5 od 11 500 zł
- VW Scirocco  od  7 000 zł
- Toyota Yaris GR  od 9 500 zł
- Mercedes W177  od  8 500 zł

Ile to trwa ?
Oklejenie samochodu zajmuje nam przeważnie od 5 do 7 dni. Jeśli natomiast klient może nam powierzyć samochód na dłuższy okres - wtedy możemy zaoferować wykonanie usługi z dodatkową zniżką.

Jakie są plusy z oklejenia samochodu ?


Poza największą zaletą, czyli całkowitą odmianą swojego samochodu dochodzi do tego również zabezpieczenie lakieru. Oklejenie samochodu skutecznie zabezpiecza lakier przed jego blaknięciem, oprócz tego zabezpiecza przed powstawaniem odprysków na lakierze od kamieni/piasku. Również bardzo często skutecznie chroni lakier naszego pojazdu podczas parkingowych obcierek lub drobnych kolizji - folie są na tyle grube iż bardzo często okazuje się że pod uszkodzoną folią lakier pozostał nienaruszony.

Nasza firma oferuje usługi związane z Car Wrappingiem od 2015 roku.

Czym jest Car Wrapping ?
Jest to zmiana koloru nadwozia pojazdów poprzez oklejenie ich folią stworzoną specjalnie do tego celu. Jako że jesteśmy oficjalnym dystrybutorem folii TeckWrap na terenie Polski, do oklejania używamy tylko i wyłącznie produktów tej marki.
Folie tej marki są polimerami hybrydowymi, przez co są trudniejsze w aplikacji w porównaniu z produktami innych firm, takich jak np. 3M, Oracal, Avery.
Jednak dzięki temu klient dostaje do wyboru bardzo żywe i nietuzinkowe kolory, których brakuje w ofercie innych producentów.

+48 660 430 756

Copyright 2017 Wrap&Tune Factory

Created with Webwave CMS