W przypadku modyfikacji liczników BMW sprawa wygląda dość prosto: nasze wykształcenie z zakresu elektrotechniki które zdobyliśmy już w szkole średniej pozwala nam na świadczenie usług zmiany podświetlania LED w technologii SMD na najwyższym poziomie ! 

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, dzięki czemu dokonujemy również napraw Państwa liczników oraz innych kompononentów.

W oklejaniu stawiamy na innowacje i jedyne w swoim rodzaju kolory. Na ulicach widzimy mnóstwo aut oklejonych w białych / srebrnych / czarnych barwach. Dość tego ! Obecna technologia produkcji folii poznwala na osiągnięcie niesamowitych barw, w różnych wykończeniach: połysk, matt, matt metallic, satynowe, satynowe chromy.

Co nas odróżnia od konkurencji ?

Oferta naszej firmy skupia się na następujących usługach:


-  Oficjalna dystrybucja folii marki TeckWrap
-  Oficjalna dystrybucja folii marki KKVINYL
-  Oklejanie samochodów
-  Modyfikacje liczników BMW

-  Moduły oświetlenia wewnętrznego Ambient BMW
-  Oklejanie okien i witryn w biurach i lokalach

Nasza przygoda w motoryzacji rozpoczęła się ponad 15 lat temu.

Pod marką WRAP & TUNE FACTORY jesteśmy na rynku ponad 5 lat. Nasz zespół tworzy grupa entuzjastów którzy wybrali tą prace nie z przymusu lecz z pasji do samochodów.
Dla nas seryjne samochody są nudne, dlatego każdy nasz klient może być pewien że zrobimy wszystko by jego samochód przyciągał wzrok na drodze - i to tylko w pozytywnym znaczeniu !

+48 660 430 756

O FIRMIE

Copyright 2017 Wrap&Tune Factory

Created with Webwave CMS